Dodany: 2012-08-17 14:49:32

 

Czym są poświadczenia zgodności odpisuW wielu sytuacjach w życiu potrzebne jest nie tylko przyniesienie dokumentów, odpowiednich do tego, by móc wypełnić daną formalność, ale również ważne jest by te dokumenty – dany urząd czy osoba uznały za ważne, zgodne z prawem. Tak jest choćby w sytuacji, kiedy składamy papiery na studia.

 

Nie zawsze na wszystkie kierunki, na wszystkie uczelnie możemy złożyć oryginał, ponieważ taki oryginał mamy tylko jeden. Dlatego też każdy przyszły student musi wraz z oryginałem wybrać się do biura, w którym urzęduje notariusz Katowice, który poświadczy nam na kopiach dokumentu ich zgodność odpisu z oryginałem.

 

Takie poświadczenie notariusz Katowice składa oczywiście po wcześniejszym wniesieniu opłaty którą zarządzi sobie notariusz Katowice i nie jest to oplata w każdym biurze talka sama, to zależny od tego jakie standardy panują w jakim mieście. Notariusz Katowice poświadczając zgodność odpisu z oryginałem bierze odpowiedzialność niejako za świadczenie opinii na temat dokumentu i jego pochodzenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są poświadczenia zgodności odpisu
Nick: