Dodany: 2011-02-16 11:19:58

Czym jest prawo administracyjneObecnie prawa i obowiązki spoczywające na urzędnikach państwowych a więc nie tylko w przypadku najwyższych stanowisk w administracji państwowej reguluje prawo administracyjne. Jednak to nie wszystko.

 

Reguluje ono również prawa i obowiązki władz samorządowych a więc prezydentów, wójtów jak również starostów. Oczywistym jest również fakt, że w każdym z tych urzędów będzie pracował radca prawny olsztyn, który na bieżąco będzie rozpatrywał sprawy związane z danym urzędem, będzie on sięgał więc nie tylko do przepisów stricte prawa administracyjnego.

 

Będzie posiłkował się również przepisami postępowania administracyjnego jak również przez sądami administracyjnymi. Pamiętajmy jednak o tym, że to nie wszystko. Jako zawód prawnik częstochowa może występować również jako reprezentant w sprawach z powództwa cywilnego, również jako świadek. Z porad jakie może świadczyć radca prawny szczecin mogą więc skorzystać nie tylko osoby, które są stornami w postępowaniu administracyjnym czy karnym, ale również i te, które poszukują fachowej porady w innych kwestiach prawnych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest prawo administracyjne
Nick: