Dodany: 2013-02-14 10:30:06

 

Unieważnienie małżeństwa W wielu przypadkach małżeństwa to pomyłki i jeśli uda się udowodnić to przed sądem istnieje szansa na tak zwane unieważnienie małżeństwa nie zaś rozwód, wtedy też każda ze stron nie ma w papierach tego, że już była w małżeństwie i może uniknąć określenia rozwodni. dobry adwokat Katowice uważa jednak, że w tej kwestii prawo jest bardzo stanowcze i surowe.

 

Jest niewiele przypadków, w których można stwierdzić, że do rozpadu małżeństwa doszło zanim do niego doszło. Aby móc otrzymać unieważnienie małżeństwa dobry adwokat Katowice musi dostarczyć wraz ze swoim klientem do sądu materiały, które wskazywać będą, że jedna ze stron na przykład ma chorobę psychiczną, ukrywała swoje prawdziwe dane, czy też na przykład ma już żonę, bądź męża.

 

dobry adwokat Katowice uważa, że takie unieważnienie małżeństwa to trudna sztuka, jednak często rzeczywiście się udaje uzyskać taki dokument w naszym kraju, gdzie coraz częściej ludzie różnego pokroju decydują się na podjęcie związku małżeńskiego. Ważne jest więc by dobrze poznać osobę, z którą planujemy wspólne życie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Unieważnienie małżeństwa
Nick: